Blink 2L Snow-serie voor Kinderen
Blink Kids' 2L Snow-serie – waterdicht, ademend, all-weather bescherming
- Professioneel 3-in-1 stofsysteem – DWR-coating + TPU-microporieus membraan (waterdichtheid ≥15000mm, ademend vermogen ≥10000g/m²/24h) + scheurbestendige versteviging – ultieme weersbescherming.
- SORONA-isolatie – Lichtgewicht, donzig en veerkrachtig – behoudt warmte, zelfs na herhaald dragen. Levert 84% meer warmte dan standaard katoenen fleece.
- Winterklare details – TPU-waterdichte ritsen, fleece voering voor extra warmte, sneeuwrok en verlengde manchetten met binnenvoeringen om wind en sneeuw te blokkeren.
- Functionele opslag – Meerdere zakken, waaronder een speciale skipaszak – houd essentiële spullen en je skipas altijd binnen handbereik.
Gemaakt voor de pistes, speelplaatsen en elk sneeuwavontuur – de Blink houdt kinderen warm, droog en in vrije beweging.
Blink Kids' 2L Snow-serie – waterdicht, ademend, all-weather bescherming
- Professioneel 3-in-1 stofsysteem – DWR-coating + TPU-microporieus membraan (waterdichtheid ≥15000mm, ademend vermogen ≥10000g/m²/24h) + scheurbestendige versteviging – ultieme weersbescherming.
- SORONA-isolatie – Lichtgewicht, donzig en veerkrachtig – behoudt warmte, zelfs na herhaald dragen. Levert 84% meer warmte dan standaard katoenen fleece.
- Winterklare details – TPU-waterdichte ritsen, fleece voering voor extra warmte, sneeuwrok en verlengde manchetten met binnenvoeringen om wind en sneeuw te blokkeren.
- Functionele opslag – Meerdere zakken, waaronder een speciale skipaszak – houd essentiële spullen en je skipas altijd binnen handbereik.
Gemaakt voor de pistes, speelplaatsen en elk sneeuwavontuur – de Blink houdt kinderen warm, droog en in vrije beweging.
| Material | 2L polyester fabric with DWR coating, polyester Lining |
| Waterproof Rating | 15,000mm |
| Breathability | 10,000 g/m²/24hr |
| Insulation | Cotton |
| Weight(Jacket) | Approx. 1000g |
| Weight(Pants) | Approx. 1000g |
| Fit | Relaxed |
| Best For | Snowboarding, Skiing, Cold Weather Outdoor Activities |
| Durability | Abrasion Resistance > 200,000 cycles |
| Other Features | Snow Skirt, Adjustable Cuffs, Storage Pockets, Snow Pass Pocket |
| Material | 2L polyester fabric with DWR coating, polyester Lining |
| Waterproof Rating | 15,000mm |
| Breathability | 10,000 g/m²/24hr |
| Insulation | Cotton |
| Weight(Jacket) | Approx. 1000g |
| Weight(Pants) | Approx. 1000g |
| Fit | Relaxed |
| Best For | Snowboarding, Skiing, Cold Weather Outdoor Activities |
| Durability | Abrasion Resistance > 200,000 cycles |
| Other Features | Snow Skirt, Adjustable Cuffs, Storage Pockets, Snow Pass Pocket |
Blink Kids' 2L Snow-serie – waterdicht, ademend, all-weather bescherming
- Professioneel 3-in-1 stofsysteem – DWR-coating + TPU-microporieus membraan (waterdichtheid ≥15000mm, ademend vermogen ≥10000g/m²/24h) + scheurbestendige versteviging – ultieme weersbescherming.
- SORONA-isolatie – Lichtgewicht, donzig en veerkrachtig – behoudt warmte, zelfs na herhaald dragen. Levert 84% meer warmte dan standaard katoenen fleece.
- Winterklare details – TPU-waterdichte ritsen, fleece voering voor extra warmte, sneeuwrok en verlengde manchetten met binnenvoeringen om wind en sneeuw te blokkeren.
- Functionele opslag – Meerdere zakken, waaronder een speciale skipaszak – houd essentiële spullen en je skipas altijd binnen handbereik.
Gemaakt voor de pistes, speelplaatsen en elk sneeuwavontuur – de Blink houdt kinderen warm, droog en in vrije beweging.
Blink Kids' 2L Snow-serie – waterdicht, ademend, all-weather bescherming
- Professioneel 3-in-1 stofsysteem – DWR-coating + TPU-microporieus membraan (waterdichtheid ≥15000mm, ademend vermogen ≥10000g/m²/24h) + scheurbestendige versteviging – ultieme weersbescherming.
- SORONA-isolatie – Lichtgewicht, donzig en veerkrachtig – behoudt warmte, zelfs na herhaald dragen. Levert 84% meer warmte dan standaard katoenen fleece.
- Winterklare details – TPU-waterdichte ritsen, fleece voering voor extra warmte, sneeuwrok en verlengde manchetten met binnenvoeringen om wind en sneeuw te blokkeren.
- Functionele opslag – Meerdere zakken, waaronder een speciale skipaszak – houd essentiële spullen en je skipas altijd binnen handbereik.
Gemaakt voor de pistes, speelplaatsen en elk sneeuwavontuur – de Blink houdt kinderen warm, droog en in vrije beweging.
| Material | 2L polyester fabric with DWR coating, polyester Lining |
| Waterproof Rating | 15,000mm |
| Breathability | 10,000 g/m²/24hr |
| Insulation | Cotton |
| Weight(Jacket) | Approx. 1000g |
| Weight(Pants) | Approx. 1000g |
| Fit | Relaxed |
| Best For | Snowboarding, Skiing, Cold Weather Outdoor Activities |
| Durability | Abrasion Resistance > 200,000 cycles |
| Other Features | Snow Skirt, Adjustable Cuffs, Storage Pockets, Snow Pass Pocket |
| Material | 2L polyester fabric with DWR coating, polyester Lining |
| Waterproof Rating | 15,000mm |
| Breathability | 10,000 g/m²/24hr |
| Insulation | Cotton |
| Weight(Jacket) | Approx. 1000g |
| Weight(Pants) | Approx. 1000g |
| Fit | Relaxed |
| Best For | Snowboarding, Skiing, Cold Weather Outdoor Activities |
| Durability | Abrasion Resistance > 200,000 cycles |
| Other Features | Snow Skirt, Adjustable Cuffs, Storage Pockets, Snow Pass Pocket |
Technici
Waterdichte buitenstof
15K waterdicht - droge bescherming voor elke afdaling
Ademend membraan
Maakt het kledingstuk ademend, zodat je droog blijft op de pistes
Volledig getapete naden
Geseald met waterdichte tape om water buiten te houden
Details
Fleecevoering + sneeuwrok
Waterdicht, sneeuwrok, elastische antislip, verstelbaar klittenband.
Meerdere opbergzakken
Draag alles wat je nodig hebt. Slimme zakindeling houdt je spullen veilig en binnen handbereik.
Manchetontwerp
Met klittenband verstelbare manchetten met verlengde boorden om wind en sneeuw te weren.
Waterdichte rits
TPU-materiaal biedt een hoge waterbestendigheid, waardoor de voering en de inhoud van de zakken droog blijven.
Enkelrits
Verstelbare pasvorm voor gemakkelijk aan- en uittrekken over sneeuwlaarzen.
Zoomvoering
Elastische aansnoerbare zoom houdt sneeuw en water buiten.
2 liter of 3 liter? Wat is het verschil?
Ontdek het verschil tussen 2-laags en 3-laags ontwerpen met ChillCarve. Kies de perfecte balans tussen duurzaamheid en comfort voor jouw behoeften.
2L en 3L verwijzen naar het aantal structurele lagen in het meest buitenste deel van een skijas. Het belangrijkste verschil ligt in of er een derde binnenlaag is die strak verbonden is met de tweede ademende membraan. Dit beïnvloedt ademend vermogen, duurzaamheid, gewicht en comfort.
Vergelijk de stof
| Vergelijkingscriteria | 2L-stof | 3L-stof |
|---|---|---|
| Definitie van lagen | 2L en 3L verwijzen naar de lagen van de buitenste stof, niet naar het hele kledingstuk. Ze bepalen de stofconstructie en beïnvloeden waterdichtheid, ademend vermogen, duurzaamheid en comfort. | |
| Laag 1: Buitenlaag | ✔️ | ✔️ |
| Laag 2: Membraan | ✔️ | ✔️ |
| Laag 3: Voering | ✖️ | ✔️ |
| Waterdicht | ★★★★☆ | ★★★★★ |
| Ademend vermogen | ★★★☆☆ | ★★★★★ |
| Duurzaamheid | ★★★☆☆ | ★★★★★ |
| Gewicht | ★★★☆☆ | ★★★★★ |
| Comfort | ★★★★★ | ★★★★☆ |
| Prijs | ★★★★★(Beste budgetkeuze) | ★★★☆☆(Duur maar de moeite waard) |
| Beste toepassingen | Casual- en resortskiën, algemene buitenactiviteiten | Toerskiën, bergbeklimmen, extreme omstandigheden |
Hoe kies je de perfecte exemplaren?
We raden sterk aan om de juiste sneeuwkleding voor jouw behoeften te kiezen en niet alleen op de parameters te vertrouwen!
Waterbestendigheid wordt gemeten in millimeters (bijvoorbeeld 8.000mm, 20.000mm) – hogere getallen betekenen niet altijd betere prestaties.
- Beginners/Resort skiën (zachte hellingen, droge sneeuw): 8.000-10.000mm is voldoende voor lichte sneeuwval.
- Meerdaagse tochten/natte sneeuwgebieden: Streef naar 10.000-15.000mm met volledig getapete naden.
- Backcountry/stormomstandigheden: 20.000mm+ voor zware sneeuw of regen.
Pro tip: De meeste skiërs in het resort hebben geen maximale waterdichtheid nodig – goede nadenafdichting is belangrijker dan cijfers najagen.
Waterdichtheidsclassificaties: Ken het weer
Waterbestendigheid wordt gemeten in millimeters (bijvoorbeeld 8.000mm, 20.000mm) – hogere getallen betekenen niet altijd betere prestaties.
- Beginners/Resort skiën (zachte hellingen, droge sneeuw): 8.000-10.000mm is voldoende voor lichte sneeuwval.
- Meerdaagse tochten/natte sneeuwgebieden: Streef naar 10.000-15.000mm met volledig getapete naden.
- Backcountry/stormomstandigheden: 20.000mm+ voor zware sneeuw of regen.
Pro tip: De meeste skiërs in het resort hebben geen maximale waterdichtheid nodig – goede nadenafdichting is belangrijker dan cijfers najagen.
Het balanceren van waterdichtheid en luchtstroom voorkomt zweten:
- Casual skiën: Gemiddelde ademendheid (5.000-8.000g/m²) is geschikt voor ontspannen afdalingen.
- Intensief skiën (off-piste, moguls): Prioriteit geven aan hoge ademend vermogen (10.000g/m²+) om oververhitting te voorkomen.
Belangrijk feit: Ademende stof alleen houdt je niet droog—combineer het met vochtregulerende baselayers.
Ademend vermogen: Pas het aan uw inspanningsniveau aan.
Het balanceren van waterdichtheid en luchtstroom voorkomt zweten:
- Casual skiën: Gemiddelde ademendheid (5.000-8.000g/m²) is geschikt voor ontspannen afdalingen.
- Intensief skiën (off-piste, moguls): Prioriteit geven aan hoge ademend vermogen (10.000g/m²+) om oververhitting te voorkomen.
Belangrijk feit: Ademende stof alleen houdt je niet droog—combineer het met vochtregulerende baselayers.
Ski-jassen zelf bieden geen warmte—isolatie komt van mid-layers!
- Dunne shell-jassen (niet geïsoleerd): Ideaal voor de meeste ski-activiteiten—voeg mid-layers toe/verwijder ze indien nodig.
- Isolerende jassen: Geschikt voor koud (-15°C of lager) of laag-activiteit skiën, temperatuurbestendigheid hangt af van het type en de dikte van de isolatie.
Warmtestrategie: Slim laagjes dragen
Ski-jassen zelf bieden geen warmte—isolatie komt van mid-layers!
- Dunne shell-jassen (niet geïsoleerd): Ideaal voor de meeste ski-activiteiten—voeg mid-layers toe/verwijder ze indien nodig.
- Isolerende jassen: Geschikt voor koud (-15°C of lager) of laag-activiteit skiën, temperatuurbestendigheid hangt af van het type en de dikte van de isolatie.
- Ontwerp dat bewegingsvrijheid bevordert: Mouwen moeten de polsen bedekken wanneer ze naar voren gestrekt zijn.
- Gewicht is belangrijk: Jassen onder de 800g verminderen vermoeidheid bij actieve skiërs.
- Ventilatie-ritsen: Onderarm-/borstventilatie helpt de temperatuur te regelen tijdens wisselvallig weer.
- Versterkte zones: Zoek naar schokbestendige panelen op knieën, ellebogen en zitvlak.
- Sneeuwafdichting: Verwijderbare binnen sneeuwrokken houden poeder buiten zonder bewegingsbeperking.
Verborgen Essentiële
- Ontwerp dat bewegingsvrijheid bevordert: Mouwen moeten de polsen bedekken wanneer ze naar voren gestrekt zijn.
- Gewicht is belangrijk: Jassen onder de 800g verminderen vermoeidheid bij actieve skiërs.
- Ventilatie-ritsen: Onderarm-/borstventilatie helpt de temperatuur te regelen tijdens wisselvallig weer.
- Versterkte zones: Zoek naar schokbestendige panelen op knieën, ellebogen en zitvlak.
- Sneeuwafdichting: Verwijderbare binnen sneeuwrokken houden poeder buiten zonder bewegingsbeperking.
- Weekendresort: Waterdicht 8.000mm+, Ademend 6.000g+
- Meerdaagse alpine tochten: Waterdicht 15.000mm+, Ademendheid 10.000g+
- Off-piste/backcountry: Waterdicht 20.000mm+, Ademendheid 12.000g+
Prestatie van Ski Style
- Weekendresort: Waterdicht 8.000mm+, Ademend 6.000g+
- Meerdaagse alpine tochten: Waterdicht 15.000mm+, Ademendheid 10.000g+
- Off-piste/backcountry: Waterdicht 20.000mm+, Ademendheid 12.000g+
Drielagig systeem
Het concept van het drievoudige lagen-systeem komt voort uit outdooractiviteiten, ontworpen om mensen warm en droog te houden in extreme weersomstandigheden. Door een wetenschappelijke laagvolgorde neemt de basislaag vocht op, biedt de middenlaag isolatie, en biedt de buitenlaag wind- en waterbestendigheid terwijl ademend vermogen behouden blijft. Hoewel het oorspronkelijk ontwikkeld is voor bergbeklimmen en verkenning, wordt deze methode nu veel gebruikt in sporten zoals skiën, voor comfort en prestaties in diverse omgevingen.